NOWE KOLEKCJE - WIOSNA LATO 2016!
NOWE KOLEKCJE - WIOSNA LATO 2016!

Mogłoby się wydawać,że do wiosny daleko. Za oknem topniejący śnieg i szaruga...

Nic bardziej mylnego! W sklepie Chillibed.pl przyciągamy wiosnę nowymi wzorami. Na naszych stronach powieje świeżością i zamigota kolorami. Kratki, paski, kwiatki oraz motyle!

czytaj całość »
CHRONIMY MATERACE!
CHRONIMY MATERACE!

Chronimy materace!

Wybór materaca to zawsze trudna decyzja wymagająca wielu rozważań. Gdy już zdecydujemy się na dany materac, ma on nam służyć przez długie lata. W końcu zakup materaca to dość duży koszt. Nakładki na materac  są idealną ochroną. Są niczym tarcza ochronna. Ochronią nasz materac przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, które trudno byłoby sprać bezpośrednio z materaca oraz wszelkiego rodzaju płynami, które mogłyby nasz materac zanieczyścić bądź  uszkodzić. W Polsce to jeszcze rzadka praktyka, w Niemczech jednak, każdy materac zabezpieczony jest nakładką ochronną, zwaną moltonem.

czytaj całość »
PRZEŚCIERADŁA - JAKIE WYBRAĆ?
PRZEŚCIERADŁA - JAKIE WYBRAĆ?

Jakie prześcieradło taka noc?
Niewątpliwie coś w tym jest. Dobrze dopasowane prześcieradło zdecydowanie przyczynia się do jakości naszego snu. Prześcieradło, które idealnie dopasuje się do materac, nie będzie się ani ściągało, ani nie powstaną wybrzuszenia, które potrafią zrujnować nawet najlepszy sen. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów prześcieradeł. Zespół chillibed zbadał wszystkie opcje!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl